Serwis

Poza sprzedażą nowych oraz używanych pieców i maszyn wykorzystywanych w piekarniach oraz cukierniach, przeprowadzamy także naprawy, remonty oraz przeglądy pieców. Dzięki odpowiedniemu zapleczu warsztatowemu, jesteśmy w stanie świadczyć usługi obejmujące serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny.

Nasi doświadczeni i w pełni wykwalifikowani specjaliści przyjmują zgłoszenia i podejmują się realizacji całodobowo. Dzięki temu wszelkie przestoje w pracy, wynikające z awarii urządzeń, mogą zostać ograniczone do minimum.

Chcąc zgłosić do nas usterkę lub potrzebę wykonania przeglądu pieca, należy wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie. Poza podstawowymi danymi teleadresowymi warto zwrócić szczególną uwagę na opis urządzenia, a zwłaszcza rubrykę dotyczącą awarii. Pomocna może okazać się opcja przesłania nam zdjęć obrazujących uszkodzenia. Wszystkie informacje są dla nas cenne, ponieważ im więcej wiemy na temat urządzenia, tym łatwiej określić nam przyczynę awarii i przygotować się do jej usunięcia.

Dział serwisu:

tel. +48 32 381 09 24
tel. +48 509 966 107

e-mail: serwis@giko.pl

GIKO Sp. z o.o.
Żeromskiego 93A
42-603 Tarnowskie Góry
woj. śląskie

NIP: 645-00-08-648
REGON: 271727309

 

Zawsze gotowi do pomocy

Formularz zgłoszenia awarii/przeglądu

Zgłaszam: AwarięPrzegląd
Dane Klienta:

Dane urządzenia:

Załącz zdjęcia: [maks. 2 MB każde]

Zdjęcie 1:
Zdjęcie 2:
Zdjęcie 3:
Zdjęcie 4:

* Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych danych osobowych przez firmę GIKO Sp. z o.o.

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych oraz przesyłanie newslettera przez firmę GIKO Sp. z o.o.