Wymienniki ciepła - Giko

Realizacje / Wymienniki ciepła

Nasze przedsiębiorstwo działa na polskim rynku już od wielu lat, a zdobyte w tym czasie bardzo duże doświadczenie pozwala na dostarczanie nowoczesnych wymienników ciepła. Przeprowadzone w ostatnich miesiącach liczne realizacje gwarantują sprostanie oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Funkcjonalność i gwarancja oszczędności

Wymienniki bardzo często stosuje się, aby zabezpieczyć przedsiębiorstwo przed niepotrzebną utratą ciepła na linii piecowej. Pozwalają one na odzyskanie części energii, którą wytwarzają pracujące urządzenia. W normalnych warunkach spaliny o temperaturze nawet kilkuset stopni Celsjusza przez kominy przedostają się do atmosfery, co jest szkodliwe dla środowiska. Zastosowanie oferowanych przez naszą firmę wymienników ciepła daje możliwość ponownego wykorzystania odzyskanej temperatury, na przykład do ogrzania wody użytkowej, a z drugiej strony do proekologicznego działania.

Znakomita jakość wykonania

Korzystanie z usług doświadczonych dostawców daje nam gwarancję dostosowania się do indywidualnych oczekiwań każdego klienta. Oferowane wymienniki ciepła zostały wykonane z wysokojakościowych materiałów. Każda część maszyny została zabezpieczona przed pojawieniem się korozji, dzięki czemu może ona pracować przez wiele lat.

Zachęcamy do zapoznania się ze wszystkimi propozycjami naszego przedsiębiorstwa oraz do wybrania najodpowiedniejszego urządzenia dla swoich potrzeb. Przeprowadzone na przestrzeni ostatnich miesięcy realizacje sprawiły, że jeszcze lepiej zrozumieliśmy rynek oraz potrzeby klientów, co sprawia, że nieustannie podnosimy swoje kompetencje oraz jakość dostarczanych produktów.