Silosy - Giko

Realizacje / Silosy

Wśród naszych realizacji znajdują się także silosy. Korzystanie z nich umożliwia optymalne przechowywanie surowców, co pozwala uniknąć ewentualnych strat. Oferujemy zarówno konstrukcje wewnętrzne jak i zewnętrzne. Dostępne są także stacje napełniania worków, rozładowcze do Big Bagów, systemy drobnych komponentów, przesyłu surowców, zbiorniki do przechowywania substancji płynnych oraz różnego rodzaju wyposażenie silosów.

Oferowane konstrukcje są dostępne w różnych rozmiarach. W ten sposób z łatwością można wybrać taką, która będzie w stanie sprostać potrzebom konkretnego zakładu. Można w nich przechowywać zarówno surowce ziarniste oraz proszkowe, jak i zawierające tłuszcze np. mleko w proszku. Nasza oferta dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb poszczególnych klientów, dzięki czemu bez problemu można znaleźć u nas rozwiązania, których się potrzebuje.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami znajdującymi się w galerii. Dzięki nim można przekonać się, jak wygląda instalacja takiego urządzenia, wykonana przez naszą firmę.