Realizacje - Giko

Realizacje

Świadczymy usługi obejmujące montaż, serwis oraz dostarczanie urządzeń niezbędnych w piekarniach, cukierniach i nie tylko. Dysponujemy szerokim wyborem zarówno sprzętu nowego, jak i używanego.

Oferujemy np. różnego rodzaju, nowoczesne termo-olejowe piece piekarnicze wózkowe, półkowe oraz przelotowe. Nasze urządzenia zapewniają bardzo wysoką powtarzalność pracy i równomierny wypiek. W ramach naszej oferty znajdują się także piece cukiernicze, doskonale sprawdzające się nie tylko w cukierniach, czy piekarniach, ale także w sklepach lub punktach gastronomicznych.

W nowoczesnych piekarniach niezbędny element wyposażenia stanowią urządzenia piekarnicze. Dzięki nim można zapewnić klientom wyśmienite, świeże pieczywo. W ofercie posiadamy szeroki wybór komór do mrożenia, przechowywania, czy wydłużonego garowania. Nasz asortyment uzupełniają krajalnice do pieczywa.

Nasza firma zajmuje się także montażem oraz serwisem silosów i zbiorników przeznaczonych do magazynowania surowców niezbędnych w każdej piekarni.