Piece wielopoziomowe HEUFT VATO - Giko

Piece wielopoziomowe HEUFT VATO

Zdobyte w ostatnim czasie bardzo duże doświadczenie pozwala naszej firmie na dostarczanie różnego rodzaju maszyn i urządzeń wykorzystywanych w branży piekarniczej. Rosnącym zainteresowaniem Klientów cieszą się piece wielopoziomowe HEUFT VATO. Zostały one wykonane z bardzo wytrzymałych materiałów i podzespołów, co sprawia, że mogą być użytkowane przez długi czas bez jakichkolwiek oznak zużycia oraz zniszczenia. Oprócz tego ich prosta i intuicyjna obsługa powoduje, że żadna z osób nie będzie miała problemu z właściwym użytkowaniem pieców.

Postaw na sprawdzone rozwiązania

Piece HEUFT VATO to doskonałe rozwiązanie. Ich wysoka wydajność pracy powoduje, że z powodzeniem mogą być użytkowane w średnich zakładach, ale również w dużych firmach produkcyjnych. HEUFT VATO to piece oferujące aż 60 metrów kwadratowych powierzchni wypiekowej na 12 komorach, których załadunek i rozładunek odbywają się w pełni automatycznie. Piece zajmują stosunkowo niewiele miejsca, przez co mogą być eksploatowane niemal w każdych warunkach.

Tym, co zasługuje na szczególną uwagę jest fakt, że piec VATO potrafi stworzyć dla każdego produktu indywidualną atmosferę pieczenia. Mając do dyspozycji wiele obiegów wtórnych, system turbulencji, wydajne wytwornice pary oraz wygodne sterowanie SPS, istnieje możliwość dostosowania poszczególnych parametrów do wymagań konkretnego produktu.

VATO we współpracy z automatycznym urządzeniem załadowczo-rozładowczym CONCORD eliminuje czasochłonny ręczny załadunek. Prędkość urządzenia załadowczego w powiązaniu z jego dokładnością powoduje, że każdy produkt jest delikatnie i precyzyjnie wkładany i wyjmowany z pieca.

Najnowocześniejsza technologia bliżej niż myślisz!

Nowoczesne możliwości regulacji w każdej chwili redukują zapotrzebowanie na energię VATO do aktualnych wymagań maszyny. Pompa obiegowa kotła zapewnia stały obieg termooleju o temperaturze do 290 stopni Celsjusza. Ilość oraz czas podawania nośnika ciepła do obiegów wtórnych pieca są sterowane niezawodnie i precyzyjnie za pomocą specjalnych zaworów. Wszystkie komory można w razie potrzeby włączać lub wyłączać. Do dobrego bilansu energetycznego przyczynia się również znakomitej jakości izolacja pieca VATO oraz centralny system kotła termoolejowego z wysoką wydajnością spalania.

Sprawdź, co oferujemy

Zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszej firmy, a także do wybrania najodpowiedniejszych rozwiązań dla swoich potrzeb. Szeroka propozycja daje nam pewność sprostania oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów zarówno pod względem funkcjonalności, jak i jakości wykonania pieców wielopoziomowych HEUFT VATO.