O firmie - Giko

O firmie

Nasza działalność wiąże się z dostawą, montażem i serwisem zachodniej produkcji pieców i maszyn dla piekarnictwa i cukiernictwa. Mając na uwadze zaopatrzenie Państwa zakładów piekarniczych i cukierniczych w najlepszy i niezawodny sprzęt współpracujemy z największymi, markowymi producentami takimi jak:

Heuft

Niemiecki producent pieców termoolejowych

icecool

Systemy klimatyzowania i chłodzenia produktów

Zdobyte przez lata doświadczenie, umiejętności i wiedza posłużyły nam do zaprojektowania i wyprodukowania własnego pieca cukierniczego GWAREK . Produkujemy także wymienniki ciepła, wytwornice pary i komory rozrostu według życzenia klienta.

W swojej ofercie posiadamy również używane, regenerowane piece i maszyny piekarnicze i cukiernicze.

Szeroki zakres prac remontowych świadczonych przez naszą firmę przyczynił się do stworzenia zaplecza warsztatowo - narzędziowego oraz wyszkolenia własnego zespołu serwisowego. GIKO zapewnia wysokiej jakości obsługę świadcząc całodobowy serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Starania nasze nie kończą się jedynie na dostarczeniu najlepszych urządzeń, oferujemy również cały kompleks usług przed- i posprzedażnych. GIKO służy swoim doświadczeniem pomagając Klientom dobrać odpowiedni sprzęt do wymagań ich produkcji. A aby cena nie stała się przeszkodą w nabyciu urządzenia współpracujemy również z towarzystwami leasingowymi finansującymi zakup urządzeń piekarniczych.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy i odwiedzenia siedziby naszej firmy
w Tarnowskich Górach - Reptach Śląskich.

Zobacz nasz film: