Nie zwalniamy tempa - Giko

Nie zwalniamy tempa

Pomimo trudnej obecnie sytuacji pandemicznej produkcja naszych Gwarków nie zwalnia tempa👍. Dostarczane przez nas piece cukiernicze to całkowicie polska konstrukcja, która prezentuje pełnię naszych umiejętności, wiedzy i doświadczenia. Piece charakteryzują się prostą i intuicyjną obsługą, a także bardzo wysoką wydajnością pracy. Znajdują zastosowanie między innymi w cukierniach, piekarniach, sklepach czy restauracjach. Wszystko po to, aby wszystkim klientom i gościom dostarczyć świeże pieczywo.

Poniżej prezentujemy prace przy aktualnej realizacji Gwarka model 4-komorowy w wersji INOX przygotowywany specjalnie dla Cukierni z Warszawy. Następne projekty z najwyższą starannością, możemy również przygotować dla Państwa.

W czasach kryzysu szukamy w pierwszej kolejności oszczędności, a te, konkretne i wymierne gwarantuje Państwu zastosowanie wymiennika ciepła na piecach piekarniczych, które generują zwykle najwięcej energii w piekarni czy cukierni. Nagrzane powietrze, które w normalnych warunkach zostałoby odprowadzone na zewnątrz budynku, może być ponownie wykorzystane na przykład do ogrzania wody czy wsparcia centralnego ogrzewania. Odzyskiwanie energii to opłacalne rozwiązanie, który niesie za sobą wiele oszczędności. Każdy kW energii, który uda się odzyskać, przekłada się na niższe wydatki związane z energią i przyczynia się do zmniejszenia ostatecznego kosztu produkcji pieczywa. Warto wiedzieć, że odzyskiwanie energii wiąże się nie tylko z oszczędnościami finansowymi, ale jest też procesem przyjaznym dla środowiska.

Oferta naszego przedsiębiorstwa to także komory garownicze, które stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej piekarni. Pozwalają one na utrzymywanie kęsów ciasta w określonych warunkach – odpowiedniej temperaturze,wilgotności oraz cyrkulacji powietrza. Ustawienie poszczególnych parametrów komory garowniczej odbywa się za pośrednictwem bardzo intuicyjnego w obsłudze panelu sterującego.

Zapraszamy do kontaktu w celu przedstawienia indywidualnych ofert na nasze produkty. Jesteśmy cały czas przygotowani do spełnienia oczekiwań najbardziej wymagających klientów, dlatego zachęcamy do zapoznania się z całością oferty naszego przedsiębiorstwa - dostosujemy się do Państwa potrzeb.

Działamy dalej👍 Walczymy razem 💪