Piece cukiernicze

Modułowe piece cukiernicze GWAREK logo® Plus

Modułowy piec cukierniczy dzięki swojej konstrukcji pozwala na zwiększenie powierzchni wypiekowej poprzez łączenie (dodawanie) poszczególnych modułów w jedną całość. Modułem jest tutaj nazywana jedna komora wypiekowa pieca. W piecu istnieje możliwość regulacji temperatury dla każdej komory z osobna, oznacza to, że elektrycznie ogrzewane moduły są niezależnymi jednostkami grzewczymi, więc na każdej komorze może być wypiekany inny asortyment. Ponadto w przypadku niewielkiej produkcji ciasta, uruchamia się tylko taką ilość modułów jaka jest w tym momencie konieczna. Takie rozwiązanie daje możliwość optymalnego wykorzystania energii w stosunku do danej ilości wypieków. Podstawę pieca stanowi garownia lub stojak na blachy.
Czas rozgrzewania pieca GWAREK Plus do temperatury 230 st.C : od 15 minut!
Modułowe piece cukiernicze Gwarek Modułowe piece cukiernicze Gwarek

dane techniczne:
Nowy typ pieca GWAREK Plus posiada nowe, przyjazne dla użytkownika sterowanie, które łączy w sobie trzy funkcje sterowań: typu master, slave i sterownika garowni. Posiada proste w obsłudze menu, które jest podzielone na trzy działy: dla użytkownika do codziennej obsługi, dla technologa do edycji programów oraz dla serwisu do kontroli parametrów.
W dziale programowania można wybrać bardzo prosty program ręczny, w którym wszystkimi funkcjami pieca można sterować ręcznie bezpośrednio z panelu.
W programie automatycznym można tak zaprogramować piec aby pracownik musiał tylko wybrać odpowiedni numer programu a wszystkie funkcje tj. temperatura górnych, dolnych grzałek, czas i ilość pary, otwarcie szybra oraz czas wypieku ustawią sią automatycznie.
Sterownik ten posiada także inne funkcje, jak np.: tak zwany start nocny, który umożliwia samodzielne załączenie się pieca i nagrzanie go do temperatury wypiekania przed przyjściem pracowników do pracy. Prosto, łatwo i przyjemnie!
Modułowe piece cukiernicze Gwarek - sterowanie Modułowe piece cukiernicze Gwarek - sterowanie
 
GIKO - piece i maszyny piekarnicze