NOWOŚCI I PROMOCJE

Piece cukiernicze, sklepowe

Oferujemy funkcjonalne i dostosowane do potrzeb Klientów piece cukiernicze, które ze względu na modułową budowę mogą być powiększane i tym samym może zostać zwiększona ich wydajność. Każda komora może posiadać różną temperaturę, w zależności od potrzeb i może być w niej wypiekany inny rodzaj asortymentu. Urządzenie jest również niezawodne i bezpieczne, spełniając oczekiwania miłośników nowoczesnych i innowacyjnych technologii, a także doświadczonych cukierników i piekarzy, ceniących tradycyjne metody wypiekania na płycie kamiennej. Łatwy w obsłudze panel sterujący pozwala na kontrolowanie temperatury i ustalanie niezbędnych funkcji.

Dodatkowym atutem oferowanych przez naszą firmę urządzeń jest ich ergonomiczność oraz energooszczędność – zapraszamy do inwestowania w sprawdzone, wysokiej klasy piece cukiernicze oparte na najlepszych technologiach i materiałach.

Modułowe piece cukiernicze GWAREK logo® Plus

Modułowy piec cukierniczy dzięki swojej konstrukcji pozwala na zwiększenie powierzchni wypiekowej poprzez łączenie (dodawanie) poszczególnych modułów w jedną całość. Modułem jest tutaj nazywana jedna komora wypiekowa pieca. W piecu istnieje możliwość regulacji temperatury dla każdej komory z osobna, oznacza to, że elektrycznie ogrzewane moduły są niezależnymi jednostkami grzewczymi, więc na każdej komorze może być wypiekany inny asortyment. Ponadto w przypadku niewielkiej produkcji ciasta, uruchamia się tylko taką ilość modułów jaka jest w tym momencie konieczna. Takie rozwiązanie daje możliwość optymalnego wykorzystania energii w stosunku do danej ilości wypieków. Podstawę pieca stanowi garownia lub stojak na blachy.
Czas rozgrzewania pieca GWAREK Plus do temperatury 230 st.C : od 15 minut!
Modułowe piece cukiernicze Gwarek Plus zdjęcie 1 Modułowe piece cukiernicze Gwarek Plus zdjęcie 2

dane techniczne:
Modułowe piece cukiernicze Gwarek Plus zdjęcie 3 Piec GWAREK Plus posiada przyjazne dla użytkownika sterowanie, które łączy w sobie trzy funkcje sterowań: typu master, slave i sterownika garowni. Posiada proste w obsłudze menu, które jest podzielone na trzy działy: dla użytkownika do codziennej obsługi, dla technologa do edycji programów oraz dla serwisu do kontroli parametrów.
W dziale programowania można wybrać bardzo prosty program ręczny, w którym wszystkimi funkcjami pieca można sterować ręcznie bezpośrednio z panelu.
W programie automatycznym można tak zaprogramować piec aby pracownik musiał tylko wybrać odpowiedni numer programu a wszystkie funkcje tj. temperatura górnych, dolnych grzałek, czas i ilość pary, otwarcie szybra oraz czas wypieku ustawią sią automatycznie.
Sterownik ten posiada także inne funkcje, jak np.: tak zwany start nocny, który umożliwia samodzielne załączenie się pieca i nagrzanie go do temperatury wypiekania przed przyjściem pracowników do pracy. Prosto, łatwo i przyjemnie!

Modułowe piece cukiernicze Gwarek Plus sterowanie dotykowe Nowe dotykowe sterowanie już wkrótce!
  • Nowoczesny wyświetlacz IPS z pojemnościowym panelem dotykowym
  • Rejestracja wszystkich parametrów wypieku
  • Funkcja opóźnionego startu
  • Możliwość komunikacji i sterowania piecem przez internet
  • Prosta obsługa
 
GIKO - piece i maszyny piekarnicze